Pasłęk, Warmińsko-Mazurskie

Pakowaczka/pakowacz Morawica &#8211; zapewniamy dojazd z Krakowa

Morawica (koło Krakowa)

Agencja Pracy Tymczasowej New Horizon Sp. z o.o. dla jednego z klientów - dużej firmy produkcyjnej z branży garmażeryjnej - poszukuje kandydatów/ki na stanowisko:

pakowaczka/pakowacz Morawica &#8211; zapewniamy dojazd z Krakowa

Miejsce pracy: Morawica koło Krakowa (zapewniamy dojazd z centrum Krakowa)

Nr ref. PP/MR/08

Zakres obowiązków:

- pakowanie produktów na linii produkcyjnej (praca stojąca)

Wymagania:
- aktualna książeczka SANEPID
- zdolności manualne
- gotowość do podjęcia pracy 2-zmianowej (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00)
- chęć do pracy
- odpowiedzialność
- zaangażowanie
- status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy:
- dojazd autobusem pracowniczym z centrum Krakowa
- regularne wynagrodzenie
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: krakow@new-horizon.eu wpisując w temacie wiadomości nr ref. PP/MR/08

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Sierpien, 2011  22:27

Identyfikator: 331625

Wyświetleń: 13622