Pasłęk, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pakowaczka-Zabierzów

Zabierzów

Agencja "Impel Job Service" poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

PAKOWACZKA

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje następujące czynności:

- Segregacja, liczenie i pakowanie, etykietowanie
- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Warunki: umowa o pracę tymczasową, praca trzyzmianowa

Wymagania: aktualna książeczka sanepidowska

Miejsce pracy: Zabierzów

Kontakt: proszę przesyłać CV na adres: praca.krakow@impel.pl/ (w temacie maila proszę koniecznie napisać 'ZABIERZÓW&#8217;).

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Impel Job Service Sp.z o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883).
Agencja Impel Job Service zatrudni na stanowisko Pakowaczka. Wymagana aktualna książeczka sanepidowa. Praca w Zabierzowie. proszę przesyłać CV na adres: praca.krakow@impel.pl/ (temat maila:ZABIERZÓW)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 09 Sierpien, 2010  14:43

Identyfikator: 210784

Wyświetleń: 23455